Eğitim Materyalleri


Genel İngilizce kurslarında kullanılan ders kitapları, İngilizce öğretim metotlarındaki son araştırmalarda önerilen prensiplere göre uygulanır. Kullanılan eğitim materyalleri kursiyerlerin  ingilizceyi  aktif bir şekilde kullanabilmelerini sağlayan iletişimsel bir yaklaşımı esas alır.  Eğitim materyalleri kursiyerlerin 4 ana becerilerini (konuşma, dinleme, yazma, okuma) geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Ayrıca ders kitaplarıAudio CD ve CD-Rom destekli olup, kursiyerler ders dışında da İngilizce ile ilgili alıştırmalar yaparak öğrenmiş oldukları bilgileri pekiştirme imkanı bulurlar.

Öğretmenlerimiz sadece belli bir kitabı takip ederek ders yapmayacaklardır. Bunun yanı sıra sizin ve sınıf arkadaşlarınızın  odaklanması gereken eksikleri tespit edecek ve gelişiminize destek verecek kitap dışı aktiviteler ve kaynaklar da kullanıp sizlere tavsiye edecektir.

İŞİTSEL ve GÖRSEL ÖĞRENME

Tüm sınıflarımızda Akıllı Tahta, Projeksiyon Cihazı ve Bilgisayar Donanımı bulunmaktadır.

Eğitimde başarıya ulaşmak için kitap takibi dışında görsel ve işitsel olmak üzere çağın gereksinimlerine uygun, sınıfta işlenen derslere ek olarak, öğrencilere bilgisayar destekli dil laboratuarımızda da eğitim verilmektedir.